Prezentace

Ze seznamu nabízených prezentací si můžete vybrat téma, které by Vás zajímalo. Vybranou variantu lze uskutečnit dvěma základními formami, řízenou a neřízenou (volnou), nebo speciální službou - sommeliér do domu. Všechny tyto formy mohou být spojeny s degustací, která se vztahuje k danému tématu.

řízená forma

neřízená (volná) forma neboli raut

Sommeliér do domu

Řízená forma má ucelený výklad a průběh, kdy sommeliér představí nachystané vzorky v časovém sledu a podá k nim odborný výklad. Tuto prezentaci vede svým slovem, ale společně s hosty každý vzorek zhodnotí.
Doba výkladu se pohybuje okolo 60 - 90 minut, množství vzorků 4 - 10, optimální počet osob je 15 – 25.
Při této formě využíváme prezentačního stolu, na kterém má sommeliér připravený vybraný sortiment, chronologicky sestavený v závislosti o jaké produkty se jedná. Sortiment může být nabízen jednotlivcům, skupinkám a to v libovolném pořadí. Klienti se mohou společensky bavit a nejsou omezeni řízeným výkladem. Doporučujeme pro větší skupinky osob (nad 35 osob), doba trvání mezi 2 – 4 hodinami, počet vzorků 8 a více.
Tato forma je velmi vhodná jako lehké zpestření jakékoliv společenské akce.
Chcete si uspořádat zajímavý večer u Vás doma s přáteli? Čeká Vás rodinná oslava, svatba, Silvestr? Překvapte svého partnera privátní degustací. Rádi připravujete netradiční pokrmy a nevíte co k nim doporučit za víno? Tato služba má individuální přístup a vychází z Vašich požadavků, kdy jsme schopni zpestřit Váš večírek touto zajímavou vsuvkou doplněnou o rady při vybudování např. Vašeho vinného sklípku, investice do vína a mnoho jiných. Lze využít řízené i neřízené formy.

Rum

Společně nahlédneme do světa pirátů, otroků, ale především rumu! Provedeme Vás po stopách cukrové třtiny od Asie, Austrálie, přes Evropu až do karibské oblasti, míst, které byly odjakživa spjaty s výrobou pravého rumu. Dozvíte se zajímavosti a informace o nejlepších rumech, které určují světové trendy. Naučíme Vás, na co se používá bílý rum, k čemu se hodí zlatý (jantarový) nebo jak si vychutnat těžký – tmavý rum. Prezentaci sestavujeme ze vzorků jak z karibské oblasti, tak dalších destinací, vždy doplněnou o nějakou zajímavost. Obvykle je prezentace tvořena 6 - 8 vzorky, které jsou sestaveny dle svého charakteru, tématu, místa původu nebo jiného specifika.

Výběr prezentovaných značek:  Zacapa, Atlantico, Botran, Santa Teresa, Mombacho, Millonario, Nation, Zaya, Zafra, Demerara, Pyrat, Malteco, Diplomatico, Rhum Rhum, Barcelo....

 

 

mail.png degustace rum - volná forma