Prezentace

Ze seznamu nabízených prezentací si můžete vybrat téma, které by Vás zajímalo. Vybranou variantu lze uskutečnit dvěma základními formami, řízenou a neřízenou (volnou), nebo speciální službou - sommeliér do domu. Všechny tyto formy mohou být spojeny s degustací, která se vztahuje k danému tématu.

řízená forma

neřízená (volná) forma neboli raut

Sommeliér do domu

Řízená forma má ucelený výklad a průběh, kdy sommeliér představí nachystané vzorky v časovém sledu a podá k nim odborný výklad. Tuto prezentaci vede svým slovem, ale společně s hosty každý vzorek zhodnotí.
Doba výkladu se pohybuje okolo 60 - 90 minut, množství vzorků 4 - 10, optimální počet osob je 15 – 25.
Při této formě využíváme prezentačního stolu, na kterém má sommeliér připravený vybraný sortiment, chronologicky sestavený v závislosti o jaké produkty se jedná. Sortiment může být nabízen jednotlivcům, skupinkám a to v libovolném pořadí. Klienti se mohou společensky bavit a nejsou omezeni řízeným výkladem. Doporučujeme pro větší skupinky osob (nad 35 osob), doba trvání mezi 2 – 4 hodinami, počet vzorků 8 a více.
Tato forma je velmi vhodná jako lehké zpestření jakékoliv společenské akce.
Chcete si uspořádat zajímavý večer u Vás doma s přáteli? Čeká Vás rodinná oslava, svatba, Silvestr? Překvapte svého partnera privátní degustací. Rádi připravujete netradiční pokrmy a nevíte co k nim doporučit za víno? Tato služba má individuální přístup a vychází z Vašich požadavků, kdy jsme schopni zpestřit Váš večírek touto zajímavou vsuvkou doplněnou o rady při vybudování např. Vašeho vinného sklípku, investice do vína a mnoho jiných. Lze využít řízené i neřízené formy.

Šumivá

Šumivá vína, kategorie, která otevírá nekonečné možnosti a jen velmi úzký okruh lidí se dokáže orientovat v tomto rozmanitém světě bublinek. Pootevřeme Vám dveře do tohoto světa, a už nikdy nebudete tápat, jaký je rozdíl mezi víny perlivými, sekty, víny kvašenými v lahvi a pravým šampaňským – Champagne. Získáte jistotu, jaké šumivé víno si zvolit pro svou oslavu. Obvykle je prezentace tvořena 6 - 8 vzorky, které jsou sestaveny dle svého charakteru, tématu, místa původu nebo jiného specifika.

mail.png Champagne Audoin de Dampiére