Vzdělávání & školení

Smyslem našich činností je pozvednout povědomí a úroveň vědomostí lidí, kteří pracují především v gastronomii, ale zároveň i laiků, kteří mají chuť získat nové informace a dovednosti v této oblasti.

Pořádáme kurzy a školení v oblasti gastronomie, enologie a sommeliérství. Tyto akce pořádáme jak pro privátní klientelu například formou "Školy vín", tak především pro profesionály sofistikovanými přednáškami a semináři.

Externí sommeliér

Tato služba je určena provozům, které chtějí zvýšit prestiž a úroveň svých služeb, ale zároveň jim jejich situace neumožňuje mít sommeliéra vlastního. Jejím smyslem je maximální efektivita Vašeho provozu, kdy získáte dlouhodobou posilu do svého týmu.

Externí sommelier osobně stráví jeden den měsíčně ve Vašem provozu, během kterého bude systematicky proškolovat Váš personál v jejich znalostech a dovednostech a následně je z těchto vědomostí bude zkoušet. Zároveň jim ukáže a pomůže s navýšením prodeje během provozu samotného. Bude zodpovědný za optimalizaci nápojového lístku, sestaví Vám kompletní lístek a doporučí Vám dodavatele, s kterým může následně převzít komunikaci.

mail.png